| Doom220 a întrebat:

Cum pot deveni partener acreditat Glovo (flota)? Am un SRL si as vrea sa lucrez si eu si fratele meu, insa nu vreau sa platim comisioane inutil si chiar sa mai putem angaja. Cum pot aplica/lua legatura?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Direct cu ei, dar ei nu funcționează așa. să faci tu afaceri cu SRL-ul tău pe socoteala lor. Ei au o aplicație pe care te poți angaja ca agent individual să livrezi, și atât.

| Ionutcccc a răspuns (pentru sadrian46):

Total greșit. Ca să fii partener acreditat trebuie sa ai un srl și sa ai flota auto sau biciclete. Ce zici tu este pentru curier și când te înscrii în aplicație te pune sa legi una din firmele care sau înscris cu flita Adică firma acreditata