| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa ma apuc de tranzactionare de cripto pe termen scurt si nu stiu cu ce platforma sa lucrez deoarece vreau comisioane cat mai mici. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa lasi prostiile si sa faci ceva serios, astea sunt prostii ca si loto sau păcănelele bani pierduti bani aruncati.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cine spune ca eu nu fac ceva, vreau sa investesc o parte din profitul meu lunar pe baza unor strategii

| cesaicumpar a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Binance, este cea mai folosita platforma de tranzactionare crypto. In plus, daca iti faci acum cont, vei primi si un mystery box gratis (cu valoare pana in $500).

Ai aici mai multe detalii: https://www.binance.com/......ntry/JLMBX

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Bună! Iti recomand Binance, tradingul ( tranzacționarea pe perioade mai scurte de timp) îl poți învăța din tutoriale de pe net, nu ar fi bine sa îl faci la întâmplare deoarece poti pierde bani. O altă modalitate de investitie este cea de tip HODL, atunci cand cumperi o criptomonedă la preț scazut, cum ar fi acum în Bear Market, o păstrezi pentru o perioadă mai lungă de timp și o vinzi cand prețul creste în Bull Market. Eu aceasta metoda ti-o recomand pentru investiții mai sigure. Sper ca te-am putut ajuta si mult succes!