| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face o adresa de mail dar nu pe yahoo, ci de genul : office@numele firmei.ro? (ex:office@anemona.ro) multumesc

3 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Ca sa ai o asemenea adresa trebuie sa-ti cumperi un domeniu gen www.anemona.ro si apoi un site iti gazduieste si casuta postala dar contrac cost.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Mai exista si alte posibilitati. Numai ca tu nu ai precizat de ce-ti trebuie o stfel de adresa. Pot sa-ti explic mai multe, da-mi un mesaj!

| Beeline a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un nume de domeniu, de forma www.numefirma.ro - 180 lei pe viata, sau domenii internationale, de forma www.numefirma.com net, org, info, biz, eu... Apoi vei avea nevoie de un pachet de gazduire (pentru site, domeniu, emailuri). La mine gazduirea incepe la 100 MB si costa 15 Lei/luna. Succes!