| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac o adresa de e-mail pe yahoo?

2 răspunsuri:
| Maryaela a răspuns:

Pai simplu si usor! Scrii la Google.ro Yahoo Mail. si apoi dai jos de tot unde te inregistrezi si te intreaba don't have Yahoo id sau ce scrie acolo. si apoi dai pe sign in! Si urmezi instructiunile de acolo :NUME, PRENUME, DATA NASTERII, TARA, COD POSTAL LA TARA! PENTRU ROMANIA 470000.
Si apoi ai mai jos adrese propuse daca nu iti place nici una alegi una de acolo si mai departe! Bafta!happyhappyhappybig grinbig grinbig grin