| anonim_4396 a întrebat:

Cum deschid o adresa de mail pe yahoo

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Www.yahoo.com - apoi click in dreapta pe Mail - apoi in urm. pagina baga user si parola si gata - ai intrat.

| valsulnorilor a răspuns:

Intri pe yahoo, dai clik pe yahoo mail, dai sign Up apoi iti apare formularul de inreegistrare.La alternanete email nu este obligatoriu sa scrii o adresa daca nu ai o alta adresa de email.Succes!

| Cryss a răspuns:

Daca te referi la cum iti faci una, intri pe yahoo.com dai sign up si urmezi instructiunile, completezi nume prenume etc. happy