| numesiprenume0 a întrebat:

Cum pot inmulti 1000 de euro? Ofer funda pentru cele mai bune idei...

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Schimbi in dolari, leu, euro. dupa piata valutara.

| Frank51 a răspuns:

Nu poti investii in nimic sigur. Daca ai rabdare cumpara produse din china/amazon/ebay, si le vinzi pe olx, Facebook, va dura ceva pana iti recuperezi banii si sa faci profit, dar nu ai ce face, si exista si sansa sa ramai cu produsele.

Alta optiune este bursa, dar si acolo daca nu ai o strategie o sa pierzi banii, deci in orice afacere trebuie sa ai un plan, si numai oamenii pregatiti vor avea succes.

| gabicoo a răspuns:

Schimbi bancnotele de 100 în bancnote de 50 și ai un teanc de două ori mai gros!
hee hee

| Alexuţ02 a răspuns:

Bagi 50 euro la pariuri pe o cota intre 2, 50-2, 70

Daca pierzi, bagi pe aceeasi cota suma de 100 euro, sa spunem ca ai castigat, iti scoti 230-240 euro cu tot cu taxe.

Rezultat = Profit de aproape 100, hai ca ai prins strategia, daca-i pierzi si p-aia 100euro, bagi 200, fa-ti niste calcule si vezi ce-ti iese la treaba asta, acum nu o lua-n nume de rau, daca nu stii sa bagi la pariuri si nu stii echipele mai bine nu-ti prinde capul cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii tai in doua

| Osneros a răspuns:

1000 euro * x = x mii de euro. Simple as that.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Depinde ce riscuri esti dispus sa iti asumi si ce profit vrei:titluri de stat,depozite bancare, fonduri mutuale (de oblugatiuni, diversificate si actiuni), actiuni cotate pe bursa, comert pe internet.

| mariusalex2019 a răspuns:

Daca vrei sa transformi in LEi fac 1000 Euro X 4, 770 LEi =4 770 lei>Daca la asta te ai referit.

| PașaHassano a răspuns:

Nu prea ai ce afaceri sa faci. Te apuci de barbut

| gabicoo a răspuns (pentru PașaHassano):

Ei barbut! Îi pierde pe toți în jumate de oră!
Mai bine îi investește în băutură și femei!