| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot primi produse de la firme pentru a face un giveaway?

Adica ce trebuie sa fac pentru a primi o sponsorizare de la o firma?

5 răspunsuri:
| IQ156 a răspuns:

Sa meriti investitia. Firmele sponzorizeaza anumiti indivizi doar daca acestia pot sa aduca un anumit beneficiu, de obicei material, firmei care ii sprijina.
Mai bine spus daca le faci reclama, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IQ156):

Asta mi-as dori. Sa le fac reclama, dar nu stiu care firme ar fi de acord.

Ce zici? Cei de la Nivea ar fi de acord?

| IQ156 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil. Angajeaza-te la ei :^)

| Adry05 a răspuns:

Sa ai macar 50.000 de urmaritori pe Facebook/Instagram etc., deci la numarul asta probabil te contacteaza doar firme care acum isi incep activitatea si cauta promovare cat mai ieftina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Oh, am inteles