| Khizarix12 a întrebat:

Cum pot retrage bani in euro? Sunt la bt ii transfer pe revolut și dacă așa trebuie la ce bancomat pot scoate euro cu revolut?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți scoate euro de la un bancomat care are și euro (Ing de exemplu); cu condiția să îți faci și un cont în EUR, să convertești leii (după ce îi transferi din BT) și să dai de un ATM cu EUR.

| VoidEternal a răspuns:

Ii retragi in lei și îi schimbi la o casa de schimb. Doar ING are opțiunea de a retrage euro dar nu cred că de la orice bancomat.