| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac cat mai multe vanzari ce reprezentant oriflame.

Funda pentru cele mai bune sugestii...

Răspuns Câştigător
| Izza_4461 a răspuns:

Iti recomand sa scazi pretul cu -15% -20% fata de cel din catalog. Astfel vei strange comanda de cel putin 500 lei, comisionul va fi de 40% si iti va iesi si tie aproximativ 25%, adica la 500 lei iti ies 100 lei, ceea ce e destul de semnificativwinking

3 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| Izza_4461 a răspuns:

Mitzy_bela@yahoo.comwinking

| Flinn_3401 a răspuns:

Cel mai bine etse sa te promovezi! Nu scadea preturile fata de catalog, mai bine vinzi putin si scump decat mult si ieftin, sa stii asta! Poti sati convingi prietenele sa te promoveze, sau pe la scoala/liceu/facultate/servicie/vecini.