| Dandelion14 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac card/cont paypal? vreau sa cumpar ceva de pe ebay si din cate am inteles, doar prin paypal pot.

1 răspuns:
| Giza_Paul_1992 a răspuns:

Este foarte simplu. Daca ai un card bancar, doar intri pe site-ul paypal si dai creare cont. Creezi contul apoi pui datele cardului. Ti se va retrage 1.5 USD din cont pentru verificare, iar pe statement-ul bancar va aparea tranzactia si un cod de 4 cifre care trebuie introdus cand activezi contul paypal. Mult succes