| Kedoaka79 a întrebat:

Cum pot scoate banii din netbet pe cardul meu bancar brd? Nu stiu unde sa dau. Help me pls

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Ai undeva casierie sau retragere.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Am gasit si zice ca daca vreau sa-i scot ii pot scoate prin transfer bancar sau paysafecard. Paysafecard nu vreau pentru ca de acolo i-am bagat ca sa-i scot pe card si cum trebuie sa procedez.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Trebuie sa bagi o suma de bani de pe card si pe urma te va lasa sa lasa sa retragi.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Pai prin transfer bancar nu mii baga tot pe card?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Poti retrage prin transfer bancar, dar poate sa dureze si cateva zile pana se retrag banii si nu vad rostul atat timp cat poti retrage direct cu cardul, e si mai rapid. Trebuie sa bagi doar 20 lei inainte.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Pai acolo merge doar transfer bancar sau sa-i bag intr-un cont psf. Eu vreau banii deci transfer bancar, nu are nimic daca dureaza mai mult, eu doar vreau sa-i scot. Deci daca vrei sa ma ajuti spune-mi care e faza cu transferul asta bancar.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Pai nu intelegi, daca vrei sa scoti cu cardul, trebuie sa bagi niste bani inainte tot cu el. Daca vrei prin transfer bancar, alegi optiunea, dai detaliile contului tau bancar si aia e.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Pai cam cati bani trebuie sa bag ca sa pot scoate tot pe card?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

20 lei.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Pot retrage banii pe un card visa daca sunt alte date decat cele ale contului? (nume, data nasterii, etc). Pe mine nu m-a lasat sa-i bag in mypaysafecard ca aveam alte date si nu la fel ca cele ale contului. E la fel si la card sau merge si cu date diferite?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Trebuie sa fie pe numele tau.

| Kedoaka79 explică (pentru Sn4k3):

Contul de pariuri e pe datele lui tata, si cardul trebuie sa fie pe numele lui ca sa intre banii?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Kedoaka79):

Da.