| EuTeIubescBa a întrebat:

Cum pot trimite un cadou [ un ursulet de plus ] dintr-o localitate in alta? Cum se procedeaza la posta? Am siguranta ca va ajunge? puppy dog eyes funda

5 răspunsuri:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambalat intr-o cutie, cu adresa destinatarului si a expeditorului scrise pe ambalaj.Sigur va ajunge.Craciun fericit si La multi ani!

| EuTeIubescBa explică (pentru anonim_4396):

Si unde o duc? laughing la posta? laughing) unde o las?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EuTeIubescBa):

Da.Este primit la orice oficiu postal.In orasele mai mari, posta are un sector aparte de mesagerie.Fii sigur ca te vor indruma corect.Nu uita sa ai buletinul si bani pentru taxa de expediere.Mult noroc.

| EuTeIubescBa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc :* Si Craciun fericit, tot ce-ti doresti