| alexandra561 a întrebat:

Daca prietenul meu imi trimite un cadou prin posta de la Craiova-Targoviste si imi trimite un cadou la posta cand voi ajunge la posta eu trebuie sa platesc ceva adica transport sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Depinde cum il livreaza el de acolo, ca poate plati si el transportul, intrebi la posta daca trebuie sa platesti ceva, sau cel mai bine il intrebi pe el daca trebuie s platesti trasnportul pana la tine!

| alexandra561 explică (pentru Rizer):

Si daca ar fi sa platesc ceva ai idee cat ar trebui?

| Rizer a răspuns (pentru alexandra561):

In jur de 10 lei e taxa prin Posta Romana!

6 răspunsuri:
| aryenutzaa a răspuns:

Nu. El va plati si transportul la trimiterea coletului.

| alexandra561 explică (pentru aryenutzaa):

Adiika eu nu platesc nimic pana la urma sau platesc ceva?

| Rizer a răspuns (pentru alexandra561):

Intrebi pe cei de la posta e cel mai bine asa! Si iti multumesc pentru fundita:*

| Ombladon13 a răspuns:

Da ..este o taxa pentru ridicarea coletului