| Andrei2468 a întrebat:

Cum poti face bani avand doar 10 ani?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand sa te apuci sa faci filmulete pe youtube. Daca ai un pc bun poti sa te apuci de gaming si cu timpul o sa scoti bani.
In ziua de azi se face foarte usor bani pe youtube.

| aviii a răspuns:

Alocatie, ceri bani parintilorlaughing... cum poti sa faci bani la 10 ani. Tu invata ca te intretin parintii, de la 18 ani te intretii singur. straight face

| Caddy1609 a răspuns:

Invatand bine la scoala! o eventuala bursa daca ai note bune si in primul rand vei face bani multi pe viitor daca inveti bine acum.

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!