| SERIALS a întrebat:

Poti face bani avand o pagina de facebook? Am auzit ca daca ai o pagina de facebook, apai de la fiecare like dat de cineva acumulezi ceva bani pe contul personal. Cat de corecta e informatia data? Si cum poti sa faci bani avand un grup sau o pagina de facebook?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

E complet falsă afirmația aceasta. Nu poți face bani din facebook...doar dacă ai o pagină mare și ești dispus să faci publicitate contracost. În rest nu se poate face bani din facebook.