| Simona369 a întrebat:

Cum pun comenzi la Oriflame ca si Consultant? Am primit un contract de vanzare-cumparare la prima mea comanda si jos imi cere sa completez datele coordonatorului meu, insa eu nu am unul. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Te-ai inscris pe internet direct la ei? Suna si intreaba cine este coordonatorul tau si sa iti dea un numar de contact de la el.

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| Alinutza24 a răspuns:

Eu m-am logat cu datele de pe facebook si mi-au dat ei o parola de inceput.