| SSaleu20 a întrebat:

Cum sa opresc tranzactiile automate de pe George(mobile banking)? In fiecare luna g2a imi ia 15roni, cum pot sa opresc? Daca nu mai stiu contul de g2a?

4 răspunsuri:
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Intri în Google Play, apeși pe cele 3 linii din partea stângă sus. Ți se gliseaza un ecran cât jumătate din ecran, acolo ai Aplicațiile mele & jocuri, Notificări și Abonări. Intri pe Abonări și oprești plata automată.
Succes.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Octavian81):

Dude, tu ai habar macar ce e aia G2A?
@SSaleu20: Dai frumos email celor de la G2A si le zici ca ai uitat contul asociat contului banca/cardului cu numarul xxxxxxx de pe care inca se iau bani si ai dori datele lui. Intri frumos in cont, opresti subscriptia respectiva.

| SSaleu20 explică (pentru GabiDumitrescu):

Salut, am reusit sa intru in cont, cum opresc plata mai exact?