| Alexidldvdje a întrebat:

Salut TPU!
Se pot sterge tranzactiile/platile din aplicatia george?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ar fi culmea sa poti modifica extrasele de cont.

| johnnny123 a răspuns:

De ce să ștergi tranzacții? Ai furat cardul părinților și nu vrei să-și dea seama?

Banca are datoria legală de a înregistra toate tranzacțiile și de a le pune la dispoziția titularului contului (și eventual a organelor statului în cazul unei investigații), nu de a face viața ușoară celor care fură bani din conturi.

| Alexidldvdje explică (pentru johnnny123):

In primul rand eu sunt titularu in al doilea rand sunt bani mei stransi in al treilea rand fratele meu mai mare mi-a interzis sa comand o placa video si d-aia zic

| Alexidldvdje explică (pentru Alexidldvdje):

Ma refer ca e foarte penal imi controleaza telefonul sa vada daca am mai cumparat ceva eu n-am chef sa ma cert cu el asa ca macar sa pot ascunde acea tranzactie o perioada scurta de timp

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alexidldvdje):

Poate e cazul sa asculti, de vreme ce n-ai cum sa ascunzi si nici sa te certi nu vrei.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexidldvdje):

Ce card ai tu la 14 ani ai tai?

| IarsiIar a răspuns:

Nu se poate. Nici de tine, nici de angajatii Bancii.