| anonim_4396 a întrebat:

Cum scot valuta dintr-un cont? Ma prezint la casierie cu buletinul sau trebuie sa mai completez ceva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te prezinti la ghiseul unitatii bancare si o sa semnezi o cerere de restituire din contul tau si apoi o primesti. Daca este suma mai mare va trebui sa anunti cel putin cu o zi inainte. Daca nu este contul tau iti trebuie procura speciala de la titularul contului. Numai bine!

| foxi a răspuns:

Pana la 5000euro poti sa scoti de la caseria bancii fara sa anunti!