| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.
Mi-am deschis un cont bancar in euro la ING si am primit o suma azi din strainatate. Stie cineva ce trebuie sa prezint ca sa scot suma? Buletinul si numarul de cont doar?

Răspuns Câştigător
| strazi1 a răspuns:

Neata'! daca ai o suma mare de primit adica peste 6000 euro, te vor taxa cu vreo 300 euro. Si cu actele e ok nu mai trebuie nimic. da si tu o funda happy

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

In plus de CI, mai trebuie sa ai la tine 2 poze.1 fata si 1 profil rolling on the floor

| Shatteredx a răspuns (pentru a1doru):

Esti foarte funny, dar uitandu-ma la intrebarile puse de tine, ma linistesc

| a1doru a răspuns (pentru Shatteredx):

Multam pentru amabilitatea si intelegerea de care dai dovada fata de subsemnatul.
ps.ca sa nu zici ca sunt rau,un sfat din partea unui profesionist in ale finantelor; daca vrei sa scoti,in lei, banii primiti, sa nu-i scoti de la ghiseu ca te rup comisioanele.indicat este sa faci schimbul ''din cont in cont'', si apoi sa scoti banii din contul in lei.

| darkhell217 a răspuns:

Doar buletinul

| sonny89 a răspuns:

Daca esti titularul contului, va fi de ajuns doar buletinul.