| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-a afectat criza economica? Probleme financiare, probleme de serviciu, renuntari la proiecte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In rau: mai putin de lucru=> mai putini bani. Mai putini colegi.
In bine: mai mult timp petrecut cu familia.

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu m-a afectat, chiar mi-a mers mai bine ca si inainte.

| madagascar a răspuns:

Nu prea ma afectat, a fost cea mai prospera perioada din viata mea, am reusit sa-mi renovez casa si sa plec in cateva vacante. daca asa e criza atunci e de bine.chiar nu i-am simtit prezenta, doar ca mama e in somaj si fratele meu, dar si-au gasit alte locuri de munca.deci tot raul spre bine. daca sti sa te descurci nu e criza

Răspuns utilizator avertizat
| cristianpopa a răspuns:

Probleme au fost si vor fi intotdeauna. Depinde cum reactionam noi la aceste probleme. Personal, imi merge din ce in ce mai bine; banii vin, sanatate este din plin, am tot mai multi parteneri si din ce in ce mai multe proiecte. E super. Viata e o insiruire de provocari. Spor in toate!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Pe mine una nu ma afectat, ma refer ca copil, adica pe perinti c-am dat, la servici mai mult, dar eu zic ca pe mine nu pentru ca ei se zbat sa-mi fac inca toate pftele, dar dca va veni vreme cand nu mai au de ales nu o sa sufar o sa inteleg ca asa sta situatia.

| gabrielle43 a răspuns:

Nu m-a afectat, dar daca ar fi sa gasesc ceva schimbat este moralul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci criza e de cand ma stiu.nici inainte nu prea imi permiteam sa visez macar la vreun proiect, acum ca nu mai am nici loc de munca nici asa. probleme financiare deloc, ca nici cand aveam venit nu imi ajungea sa fac ceva cu el ca era mic, acum ca nu mai am ce numara, e si mai simplu. deci serios, nu m-a afectat criza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Monkeytravel @ ati ales sa va faceti reclama ...nu acesta era scopul intrebarii!
madagascar @ parca va cautati de munca si va plingeati de salariul mic?
Nu inteleg de ce unele persoane vor sa para ce nu sint.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu lucrez la stat. Mi-au marit salariul cu 15%, m-ar bate Dumnezeu sa spun ca e de rau!

| monkeytravel a răspuns:

Criza financiara ne-a afectat pe toti si ne va mai afecta si in continuare. Cu toate astea am reusit sa pun pe picioare o mica agentie de turism :) www.vacante-rezervari.ro
Bafta tuturor!