| ViVi a întrebat:

Va afectat criza economica?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Deaaaaaa...nu mai pot sa fac shooping asa des ca inainte...trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea ca nu imi mai pot cumpara haine saptamanallaughingFinanciar dupa cum vezi sunt afectata dar nu prea imi mai pasa...in fond banii nu sunt totulwinking

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu mi-a scazut leafalaughing
Pana acum, nu...happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Deocamdata nu happy

| elena a răspuns:

Foarte mult... din criza am cazut in coma si urmeaza...aleluia...deja sunt rece la toate, mai astept obstescul sfarsit.

daniela
| daniela a răspuns:

Pana acum nu in mod direct dar in jurul meu vad oameni amarati

| kitty_8919 a răspuns:

Nu ma afectat.

| faranume a răspuns:

DA un picutbig grin

| deleuandrei a răspuns:

Sigur ca nea afectat... dar oare cind se va termina? cind va lua sfirsit?

| MarYoBenucci a răspuns:

Daaaaaaa foartee mult straight face acum stau acasa in loc sa ma duc la muncwinking

| alexandra_1780 a răspuns:

Nu, ce e aia criza?(deocamdata nu si sper sa n ma afecteze nici de acum inainte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ''ma'' afectat, inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma afecteaza sa-i aud pe altii ca se plang mereu. Orice problema au, dau vina pe criza economica. M-am cam saturatbatting eyelashes de parca inainte de criza era asa de bine in tara asta...

Financiar, nu m-a afectat.Inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de loc tongue
Momentan nu o simt!?
by zui

| bobo_5362 a răspuns:

Nu, dar pe parintii mei cred ca da.