| Veronica20s a întrebat:

Cumpar promovare! happy
Stie cineva o metoda buna de a-mi promova o pagina?
Astept orice oferta (evident la un pret decent) din partea oricui.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

SEO + promotii pe facebook si altele. Daca e gen TPU mai mult sau mai putin, va fi citamai fluxul de vizitatori cu un giveaway contra like-uri pe facebook si un numar anume de raspunsuri de calitate pe site. E mult mai rentabil decit adwords. Cum tii userii pe site, asta e partea mai delicata.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce pagina? Lumineaza-ne cu pagina si poate o sa primesti niste oferte mai pertinente. Nu te complica cu adwords si alte timpenii gen cumpara trafic, aia nu e crestere naturala si o sa fii si penalizata de Google - sau de simplul fapt ca dai bani pe adwords dar nu iti iese nimic.

| Veronica20s explică (pentru KodrutZ):

Pagina va fi destinata discutiilor, ceva precum TPU, dar cu un alt sistem si alte functii. (inca nu este lansata)
Multumesc!

| KodrutZ a răspuns (pentru Veronica20s):

SEO + promotii pe facebook si altele. Daca e gen TPU mai mult sau mai putin, va fi citamai fluxul de vizitatori cu un giveaway contra like-uri pe facebook si un numar anume de raspunsuri de calitate pe site. E mult mai rentabil decit adwords. Cum tii userii pe site, asta e partea mai delicata.

| Veronica20s explică (pentru Anonim693):

Multumesc, dar nu like-uri caut eu. Doresc sa stiu daca este cineva ce imi poate aduce vizitatori (nu din aceea de pe traffic exchange)
Daca doream like-uri intram frumos pe o pagina de genul si imi aduceam 3-4 mii in 3-4 zile si gratis happy

| Marct a răspuns:

Reclame de tip adwords