| sonia7026 a întrebat:

Cunoasteti vreun site, firma sau ceva unde te poti angaja si sa lucrezi de acasa?

7 răspunsuri:
| visatorul78 a răspuns:

Site-urile de ptc sunt o mare porcarie. Cei care le recomanda au muscat o momeala si acum incearca sa prosteasca si pe altii sa faca acelasi lucru. Nu-ti pierde timpul. Din pacate nu prea exista astfel de oferte.

| Camiiimm a răspuns:

Ai putea sa te faci reprezentant la Oriflame Cosmetics. poti sa castigi banuti frumosi din aceasta afacere, deoarece comisionul este cuprins intre 23%-40% si porneste de la valoarea de 50 lei pret pe catalog.
23% comision la valori cuprinse intre 50-249.99 lei[pret pe catalog]
30% comision la valori cuprinse intre 250-499.99 lei[pret pe catalog]
40% comision pentru orice valoare care depaseste 500 lei.
Singura conditie este sa ai minim 16 ani, iar parintii tai sa fie de acord ca tu sa devi reprezentant. Daca vrei sa te inscrii da add la id'ul de mess: m.camiii@yahoo.com

| OhGodWhy a răspuns:

Daca vrei sa faci bani buni fa-ti un cont de youtube si un cont de google adsense daca ai chef poti posta videoclipuri gen tutoriale sau chestii utile, amuzante si poti face bani buni daca ai vizionari likeuri si altele dar numai daca te ocupi si mno sti sa atragi vizionari
NU STIU CAT TEO AJUTAT DAR MNO AM INCERCAT SI EU!

| darkzor a răspuns:

Singura solutie ar fi site-urile de ptc. Daca cunosti lume interesata si poti aduce oameni, poti castiga sute de dolari usori :) http://www.buxunleashed.com/? ref=darkzor12 intra aici, ai 5 reclame pe zi a cate 1 cent fiecare! 1 cent pe refferal click de asemenea :) Doar adu oameni si totul va fi floara la ureche :D

| kingRing a răspuns:

Eu stiu incearca sa joci poker online, un prieten de al meu joaca poker pe calculator, si face bani buni, dar vezi ca e nevoie de 5 ore pe zi,, daca nu stii sa joci du-te in oras si ia lectii, sper ca te-am ajutat, SUCCES!

| DeDuGames a răspuns:

Cel mai simplu, stai acasa, aduci clienti la un website, iar tu ai x% din vanzari [jocuri pc, xbox etc.] te pot ajuta astept mail la begames@ymail.com [ sau support@begames.eu ]

| Marcelush17 a răspuns:

Cu poker-u` e riscant, nu e un castig sigur, poti castiga mult sau poti pierde mult. Nu deveni scava poker-ului.
Iar cu P.T.C.-urile, laughing... stati voi pe burta. Iese o **** mica in brate. Eu am avut in P.T.C. destul de mult timp, nu am castigat mai nimic cu el, dar, am invatat foarte bine sa deosebesc un P.T.C. rau de unu` bun.
Va pot ajuta cu sfaturi despre P.T.C.-uri (marcelush1711@yahoo.com)