| Iusti04 a întrebat:

Dacă accesez Fonduri Europene îmi pot continua facultatea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand cred ca esti eligibil sa ti se aproba elibrerarea acestor fonduri europene nerambursabile, fiindca in planurile respectivei afaceri trebuie sa prezevi calculele muncitorilor care iti aduc profit in decurs de 1-3 ani, dupa ce tu primesti 55-60% din fonduri, tu trebuind sa ai deja depusi in banca 40-45% din valoarea totala a proiectului.

| sierra1 a răspuns:

Cred că intrebarea corectă era "student fiind pot să accesez Fonduri Europene"

- aș zice că poți dar nu convingi că gestionezi corect "afacerea" fiind ocupat cu școala