| popmirgea1999 a întrebat:

Daca am card la BCR, poate sa-mi scoata cineva bani de pe cont fara card si fara codul pin? Maicamea a zis ca e( nu mai stiu cum se zice, si ca ea poate sa scoata daca vrea, poate sa vada cati bag, cati scot) E adevarat?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca maica ta e imputernicita pe contul tau poate vedea tot ce faci acolo, cineva strain nu are acces sub nicio forma la contul tau

| alina17ilinca a răspuns:

Poate vedea online ce ai pe card folosind Internet Banking-ul, dar si operatiunea aceasta presupune o parola, dar aceasta se vireaza de catre dispozitiv de fiecare data alta.