| imihaistoian a întrebat:

Daca am facut act notarial de imprumut cu o persoana si el m-a inregisrat pe telefon ca mi-a returnat suma este proba prin care se poate opri executarea?

2 răspunsuri:
| strazi1 a răspuns:

Camatarie, se va lua in considerare aceasta proba. Daca vrei sa dai omul afara din casa si el ti-a platit suma, nu este corect sa il lasi in dracu in pace, imi vine scarba de tine...

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand de unde crezi ca ai sa scoti inregistrarea, in al doilea rand nu este veridica. gandeste-te ca si o poza facuta de radar cu echipamente lor poate fi contestata, dar o convorbire telefonica