| Twilightthevampires a întrebat:

Daca am facut un credit in Germania si nu l-am mai platit, si acuma vreau sa imi fac unul in Romania, ma poate vedea in biroul de credit? Aduca cand fac sesizarea pentru un credit ma poate respinge din cauza creditului din Germania?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu au cum sa iti vada ce datorii ai in alte tari, e un zvon in care zice ca daca ai o suma mare neplatita la straini si ai o masina sau casa te gasesc si iti confisca masina sau imobilul prin instanta judecatoreasca... dar nu prea au cum sa o faca pentru ca e multa bataie de cap sa te prinda

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Poti sa iti verifici singur situatia pe site-ul http://www.birouldecredit.ro/. Si mai depinde acuma daca bancile din Romania nu au alte variante sa depisteze creditul din Germania

| RAY a răspuns:

Nu are legatura cu banciile alea cu Romania

| Twilightthevampires explică:

Ms soferule :-) sper sa fie asa :-)