| Vladdd1890 a întrebat:

Daca are cont deja de revolut junior merge sa-i dau invitatie si sa isi faca cont normal pentru a primi bonusul?

2 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salut, dacă are revolut junior, nu își va putea face cont normal decât când face 18 ani. Și îi poți da invitație când face respectiva vârstă, da.

| Vladdd1890 explică (pentru Gnomzy):

Pai si a facut cont junior la 17 ani si eram curios daca acu cand are 18 ani mai pot sa-i dau invitatia si sa mai mearga sa castigi acei 100-200 de lei depinde de invitatie?