| DorianCapone a întrebat:

Salut TPU, are cineva un cont de revolut sa-mi trimita si mie cont de invitatie, sa obtin si eu 20 de lei? Va rog,sunt minor dar am cont de junior, cine ma poate ajuta sa-mi lase aici Instagramul, mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minorii la scoala, ca nu au nevoie de conturi de revolut!

| dullcat a răspuns:

Buna.E cam ciudat sa ceri asa strainilor, mai ales cand acestia nu stiu ce vrei sa faci tu cu 20 de lei.Nu mai bine ii rogi pe parinti sa-ti dea aceasta suma? In felul asta nu iti complici existenta cu conturi facute doar asa, fiindca primesti o suma gratis la inceput.

| DorianCapone explică (pentru dullcat):

Doar imi dai link de invitatie, după nu mai ai treaba, atat ti am cerut

Răspuns utilizator avertizat