| GCS_5675 a întrebat:

Daca ati avea 5.000 euro in vremurile astea, de criza, in ce i-ati investi?

4 răspunsuri:
| DizzYuzzY a răspuns:

Intr-un radio sau intr-o cafenea micutahee hee

| DodyD a răspuns:

Am si eu o propunere pentru cei care vizualizeaza acesta pagina.Sigur ati vrea un Iphone 4 16 Gb gratis sau 20 euro / prieten inscris pe un site gratis.Intrati pe www.appleiphone4forfree.blogspot.com si aflati cum.E CHIAR PE BUNE

| dany1219 a răspuns:

Su sincer nu as investii in nimic, nu se mai merita sa investesti in tara asta pentru ca mai mult ca sigr iti pierzii banii.Sincer i-as baga in banca pentru dobanda.winking

| MiRuNiKaa a răspuns:

Pai mi-as construi o pizerie si as investi in ea