| bilexa a întrebat:

Daca ati avea bani de o afacere mica, care ar fi aceea? Si va rog sa si argumentati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face un club unde se poate juca sah, table, tenis de masa asigurand conditii civilizate cu o anumita taxa.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primul lucru ce las face cu acei bani mias scoate C+E apoi mias cumpara un trailer si mas pune muncitor autonom asa transport marfa pe cont propriu dar si ca angajat o duc bine si e mai usor pentru mine

Răspuns utilizator avertizat
| florin1979 a răspuns:

Mi-as deschide o casa de amanet. lumea e prea saraca si din disperare vor fi mereu persoane care vor amaneta ceva. cel putin 10 ani afacerea va merge!

| Pedala a răspuns:

As oferi consultanta celor ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Livada

| Malo a răspuns:

Buna intrebare happy As deschide un chiosc de ziare cred laughing dar de ce trebuie sa fie o afacere mica? Daca era vorba de mai multi bani era cu totul altceva. as fii deschis 2 chioscuri big grin

| bubu1224 a răspuns:

Eu a-si colabora cu o agentie de pariuri.am observat ca se castiga bine si usor din afacerea astabig grin sper ca ti-am fost de ajutor

| colnago a răspuns:

As intra intr-o afacere de tim MLM, la o firma serioasa, financiar nu necesita investitie.

Răspuns utilizator avertizat
| pit2y a răspuns:

Eu am inceput de la 0... Totul a inceput cu un magazin online IT&C gratuit luat de pe net, si in 2 ani de zile am reusit sa investesc in 4 pagini de internet (val. lor atingand cota de 10000 euro) si incep sa ma gandesc si la ceva angajati. Deci cu suma aia mica te duci la o terasa, iti cauti niste prieteni de incredere mancati un mic si gandeste-te ce poti face si fara bani.

| hamulikas a răspuns:

Pai depinde cati bani. putini fiind si 1000 euro si 3000 euro... eu cred un magazin de paine bine pozitionat e perfect!