| Iulian76 a întrebat:

Daca bagi un lant la amanet si nu il mai scoti iti vine ceva acasa dupa?( ca nu l-ai scos, ceva de genu)

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Sa nu vada mama si tata, right?

Nu, nu vine nimic acasa.
Stai linistit.

| Iulian76 explică (pentru 2Low):

Ma gandeam sa nu vina ceva acasa..ms de raspuns. Funta este a tahappy

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de ce anume se prevede pe contractul de amanet pe care l-ai semnat când l-ai lăsat acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu primesti nimic acasa.Nici o firma de amanet nu pierde daca nu mai este rascumparat un obiect, oricare ar fi natura lui.Lor le convine sa nu ilai ridici.

| lucifer12345678 a răspuns:

Nu vine nimic
dupa un timp prevazut in contract ei il valorifica