| Adina23442 a întrebat:

Dacă dau emailul de la PayPal sau ce trebuie unei persoane acea persoana poate sa-mi ia bani când vrea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Ii dai doar adresa de email nu si parola. Ca sa-ti ia banii trebuie sa poata intra in cont. Ca sa primesti bani persoana respectiva trebuie sa aiba adresa de e-mail de la paypal.

| Adina23442 explică (pentru Marbea):

As putea sa-i dau link ul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca dai cuiva adresa ta de email, cea folosita in paypal, este doar pentru a se depune bani.
Retragerea din paypal se poate face numai daca tu faci o plata sau faci transferul respectiv.
Banii nu-ti pot fii luat din contul bancar sau contul de pyapal, fara acordul tau!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îi dai emailul poate doar să depună.
Parola în nici un caz.

| Marbea a răspuns:

Da- i simplu adresa de email cu care te-ai inregistrat.