| Anonimul151 a întrebat:

Dacă de ex, am 2 mașini, am o firma, și colaborez cu bolt...

Pe o mașină fac bolt eu..., iar pe una angajez un șofer. Ar merge o "afacere" de genul asta nu? Și pe lângă să fac și altceva bineînțeles.

În oraș la mine exista bolt, uber... ( mai multe mașini de bolt ), dar ma gândesc că toți șoferii care fac asta căstiga, primesc curse nu? Nu exista sa nu primești curse? Plus că dacă se face și noaptea e și mai ok...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca faci deja nu ar trebui să știi?

| Anonimul151 explică (pentru suntserios):

Nu fac bolt. Era o întrebare...în care spuneam că dacă am 2 mașini, și pe 1 aș face eu, iar pe 1 sa angajez un șofer. Nu am zis că fac.

| ReddY25 a răspuns:

Pai sa stii ca e o idee buna