| AnonimDedicat a întrebat:

Daca faci un curs de formare frizer poti dupa sa te angajezi si in alte tari cum ar fi: Canada, Irlanda, UK etc daca cursul e acreditat national sau international?

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Cred ca da, un coleg din liceu a facut cursul lui Virgil the Barber si acum e frizer in Belgia.

| ioana748 a răspuns:

Daca este acreditat international bineînțeles ca te poti angaja si in strainatate.
Oricum este un job unde conteaza sa stii meserie mai mult decat diploma.
Mult succes