| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Pentru cei care sunt in domeniu, ce parere aveti despre cursul de Theta Healing? Merita sa faci o astfel de formare? Cunoasteti persoane care au terminat acest curs? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

In general, cursul de Theta Healing este foarte bine primit si apreciat de cei din domeniu. Este un curs destul de intens care ofera informatii utile si tehnici practice de vindecare. Acest curs poate fi extrem de benefic pentru cei care vor sa isi dezvolte abilitatile de vindecare si sa invete cum sa faca fata stresului si altor emotii negative. In plus, Theta Healing poate ajuta la eliberarea blocajelor si a traumelor din trecut.

Da, merita sa faci un asemenea curs. De asemenea, exista multe persoane care folosesc tehnicile Theta Healing pentru a-si ajuta clientii sa se vindece si sa se reconecteze cu ei insisi.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cine ține acest curs? Quackovean?

| doctorandus a răspuns:

Dap, dacă vrei să devii escroc medical e chiar o idee foarte bună.