| Pap_Cristi_1998 a întrebat:

Daca imi fac abonament pe 5 ani la Orange cam cat m-ar costa un iphone 6, dar abonamentu pe luna big grin

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista abonament pe 5 ani.Maxim pe 2 ani. Uite aici daca te tine buzunarul.

Sursa:https://www.orange.ro/iphone/

| darrio2007 a răspuns:

Scuze! Nu lua in considerare primul link.Era din 2015.Acesta este nou.

Sursa:https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/iphone-6/pret-iphone-6

| RAY a răspuns:

Sa vezi cate iphone o sa platesti tu in 5 ani, mai bine iei in 18 rate

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu exista abonament pe 5 ani si maxim 2 ani, iar pretul tefelonului variaza in functie de marimea abonamentului. Intri pe site la ei si iti calulezi singurel

| OnuOnulică a răspuns:

Abonament pe 5 ani? laughing Maxim din câte știu eu e 2 ani. Mergi la Orange să îți spună exact cât ar costa.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut Cristi,

Daca doresti sa iti facem o oferta de abonament pentru iPhone 6, te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon.

Cu prietenie,
Orange Helper

| RAY a răspuns (pentru OrangeHelper):

Lucrezi la Orange? aveti un semnal prost faceti ceva stau in Timisoara daca nu ma portez in Vodafone