| gritt a întrebat:

Daca mama trebuie sa scoata niste bani prin moneygram si nu poate sa ajunga la unul prea curand, pot sa scot eu in locul ei daca am buletinul ei? Sunt majora

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti doar daca-i scoti de la bancomat. Trebuie sa cunosti datele cu care s-au trimis banii si sa ai cardul mamei la tine si contul ei IBAN. Ii bagi pe card si apoi ii scoti de pe card.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa spun. Bancomatele sunt cele ale BCR-ului.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Doar titularul buletinului daca banii sunt pe numele ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.