| danyella12 a întrebat:

Daca pisicuta mea are piciorusul rupt sau scrintit isi revine fara a ii face nimic? funda.

8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Dacă e micuță ar trebui să te duci cu ea la medic pentru că,la fel ca la om, rana se poate infecta și poate face complicații.
Du-te la un veterinar dacă vrei o pisică sănătoasă.
Spun din propria experiență, și eu am pisică.

Răspuns utilizator avertizat
| Maariiaa a răspuns (pentru megamind03):

ți-am răspuns la întrebare, nu știam ce urmări a avut întâmplare.prea stupid!

| YumiSukinanda a răspuns:

Nu. trebuie so duci la veterinar, sau so pansezi tu daca nu nu isi revine fara niciun ajutor medical.

| sLowSpawN a răspuns:

Sigur...ca nu

| DanJr993 a răspuns:

Eu am patit exact acelasi lucru. Si sti ce am facut? Am luat spirt. Am bandajato si i-am dat mancare. Dar mai ales va trebui sa o ti in casa, la caldurica, sa stai langa ea mai mult si sa ii arat iubire. Si iti spun ca se va vindeca!

| DanJr993 a răspuns:

Eu am patit exact acelasi lucru . Si sti ce am facut ? Am luat spirt . Am bandajato si i-am dat mancare . Dar mai ales va trebui sa o ti in casa , la caldurica , sa stai langa ea mai mult si sa ii arat iubire . Si iti spun ca se va vindeca!

| DanJr993 a răspuns:

Am luat spirt. Am bandajato si i-am dat mancare. Dar mai ales va trebui sa o ti in casa, la caldurica, sa stai langa ea mai mult si sa ii arat iubire. Si iti spun ca se va vindeca!