| Tocaciu_Cezar_1994 a întrebat:

Daca platesc un abonament care are 7 zile gratis daca renunt fix dupa o ora dupa si dezactivez mai imi ia bani? PLS AM NEVOIE REPEDE

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Banii se iau imediat cum ai facut abonamentul, in primul minut.
Fara plata aia, nu poti avea acces la acel program, deci, ei retrag banii si imediat cum sunt in contul lor, iti dau acces.
Chiar daca dezactivezi dupa ce ai platit, tot fara bani ramai, ca ei nu-ti returneaza nimic.