| Jokers666 a întrebat:

Deci am folosit siteul Boosteroid am avut 3 zile gratis, deci dupa ce s-a terminat aceste zile, am observat ca boosteroidul mi-a luat 10 euro de pe card ce sa fac cum pot sa ii recupere a cei bani, sau cum renunt sa nu mai platesc lunar cate 10 euro

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

De recuperat nu îi mai recuperați, iar pentru a nu mai plăti, mergeți în locul unde v-ați abonat, dar acum dezabonați-vă!

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Salut,

Pentru a nu plăti abonamentul atunci când ți-ai făcut cont pe un site sau într-o aplicație care oferă perioadă gratis de testare, este nevoie să te dezabonezi înainte ca acea perioadă să se termine. În cazul tău era nevoie să te dezabonezi în cele trei zile gratis.

Pentru a nu plăti încă 10 euro luna viitoare e nevoie să intri în Contul tău și apoi în secțiunea "Membership details" de unde anulezi abonamentul. Chiar dacă te-ai dezabonat încă poți folosi serviciile pentru restul lunii pe care deja ai plătit-o.