| Pisy3 a întrebat:

Daca pleci in Germania la munca si firma la care te duci iti spune ca salariul lunar este de 1200 de euro credeti ca este vrajala sau nu? Vreau raspuns de la cineva care a fost in strainatate si stie cel mai bine... funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

S-ar putea sa fie si vrajeala, mai ales daca esti fata, ai grija pe unde ajungi, salariu o fi de 1200 de euro, dar depinde ce trebuie sa faci, mai bine iti iei doua trei prietene si plecati singure, inchiriati un apartament si va cautati acolo job-uri, tot e mai sigur.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

95% din firmele din Romania care promit locuri de munca in afara trag tepe