| Vali215 a întrebat:

Salut! Am vorbit la telefon in legatura cu un loc de munca in Germania. Mi s-a parut ciudat ca atunci cand am intrebat de salariul net mi s-a zis ca nu stie, ca doar salariul brut pe ora i s-a zis si ca asta imi spune si ea mie. Mi se pare cam dubios. Adica omul trebuie sa stie si cat ia in mana. Pare teapa, ce credeti?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cam da.

| Wr3nch a răspuns:

Pare teapa de rang prim.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

E mai mult decât o țeapa te vor munci pe nimic știu foarte bine cum este in afară viața mai ales dacă te vede singur și sa nu mergi singur Niciodată in afară mai alea cu locurile astea de munca astea sunt Tepe mari de tot sa mergi cu in var lângă tine sau prieten dacă o sa vrei sa mergi intr-o zi in afara la munca