| Vasi321 a întrebat:

Daca sunt pe minus la balanta pe paypal si nu bag banii ca sa fiu iar-si la 0 ce se intampla? Mau sunat cei de la paypal si au spus sa bag pana la sfarsitu lunii dar nu am de unde.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde cât de mare e acel (minus).
Pentru sumă mică, probabil că o vor trece la pierderi, dar mă tem că pentru ceva mai mult de 10 € (de exemplu, nu știu o sumă exactă) vor urmări recuperarea sumei. Și au mijloace. Un lucru e sigur - nu vei mai fi vreodată clientul lor!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca ai un card pus pe contul de paypal, ei vor lua banii din cardul acela

Răspuns utilizator avertizat