| Vasi321 a întrebat:

Daca sunt pe minus la balanta pe paypal si nu bag banii ca sa fiu iarasi la 0 ce se intampla? Mau sunat cei de la paypal si au spus sa bag pana la sfarsitu lunii dar nu am de unde.

1 răspuns:
| DigitalSoul a răspuns:

Pierzi contul de paypal, aia de la FireCredit (recuperatori creante) nu au ce sa iti faca.Nu mai faceti prostii pe internet, la un moment dat cand te crezi smecher ca faci chargeback cu paypal prin family and friends tot ti-o iei cand nu te astepti.Succes in viata!