| Chocobunny a întrebat:

Daca ti se trimit bani prin PayPal cum faci sa ii incasezi cash? Trebuie sa faci un cont in banca?

5 răspunsuri:
| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Uite aici răspunsurile la toate întrebările tale -> http://laurentiumihai.ro/cum-sa-faci-un-cont-paypal/

Ghid complet despre PayPal

| thr93 a răspuns:

Da, mai intai iti trebuie cont bancar. Cand iti faci contul, PayPal iti va lua 10 euro din cont, apoi tu va trebui sa scoti de la banca nu stiu ce cod pe care sa il trimiti celor de la PayPal, iar apoi ei iti vor da acei 10 euro inapoi.

| KodrutZ a răspuns (pentru thr93):

In ce film ai vazut asta? Pentru verificare, se extrage 1 sau 1, 5 EUR care iti sint apoi creditati in contul PP. Daca ai online banking, vezi acolo codul tranzactiei respective, pe care il introduci pe site pentru a iti valida cardul.

| thr93 a răspuns (pentru KodrutZ):

In niciun film, poate daca iti vei face un cont PP vei vedea.

| KodrutZ a răspuns (pentru thr93):

Am cont PP de prin 2006. . happy