| Monika18 a întrebat:

Daca un bancomat retine cardul unei persoane si persoana respectiva nu vrea sa il scoata ce se intampla, nu are nimic pe card si cardul expira peste un an.Ce se intampla cu cardul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma intreb de ce persoana respectiva a mai bagat cardul daca nu avea nimic pe el.Il vor gasi cei care incarca ATM-ul si il vor preda bancii.

| mona a răspuns:

Cardul e retinut la banca iar daca nu mergi dupa el, nu cred ca se intampla nimic...ramai fara card

| M1hai a răspuns:

Este retinut de cei de la banca, deci ar trebuie sa te duci sa il ridici de la banca sau sa le spui ca ti la blocat in bancomat!