| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer la alt liceu, in clasa a 12 a....pe langa diferente....cat trebuie sa dau spaga?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

0 Lei! Daca cere spaga ai noroc, faci reclamatie si castigi tu bani...

Sa raspund totui, la unele licee poate ajunge si pan la 300-500 lei... Nu se joaca aia... dar in general nu foarte mult.

| tweety96 a răspuns:

La mine la liceu se numeste"sponsorizare". cand cineva se transfera face un act de donatie si e acceptat.Suma difera de la liceu la liceu si o afli de la director
spor sa reusesti:*

| georgica112 a răspuns (pentru tweety96):

Eu vreau sa ma transfer la profil pedagogic.....cred ca odata ce nu amdat acele probe aceasta sponsorizare trebuie sa fie mai "grasa"