| BlueByte a întrebat:

Daca vreau sa-mi deschid o firma, de exemplu in domeniul IT, imi trebuie studii in domeniul respectiv? Adica am liceul si facultatea in alt domeniu decat cel in care vreau sa-mi deschid firma.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa ai 4 clase, chiar nu intereseaza pe nimeni atata timp cat cotizezi la stat.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ai nevoie de ceva studii...insa doar de baza, sau m-am razgandit deloc.
Daca ai bani iti angajezi oameni cu studii si n-ai nicio problema.Succes!winking

| hehro a răspuns:

Daca faci srl, nu trebuie sa ai studii in domeniul respectiv.
daca faci PFA, atunci ai nevoie de studii in domeniul respectiv